Kullanım Koşulları

Merkez Hurda firması olarak, kurmuş olduğumuz web sitemizde hiç bir kısıtlama yer almamaktadır. Web sitemiz  üzerinde yer alan tüm yorum panelleri değerli müşterilerimize yönelik kurulmuş olmaktadır.  Sitemizde yer alan bilgi içerikli tüm metinler, hurda alanımıza yönelik açıklama ve bilgilendirme amaçlı olup her hangi bir kısıtlama söz konusu değildir.

Merkez Hurda olarak, web sitemiz altında yer alacak olan tüm yorumlar tarafınıza ait olup bu noktada sorumluluk sizlere verilmektedir. Amacımız, müşterilerimizin  tüm istek ve şikayetlerini gönül rahatlığı ile bizlere iletmesidir. Göstereceğiniz hassasiyetten  ötürü şimdiden teşekkür ederiz.

Tarafımıza ileteceğiniz tüm istek ve şikayetlerinizi okuyup değerlendirerek, gerekli çözümleri oluşturup tarafınıza ileteceğimizden şüpheniz olmasın. Hedefimiz, yorumlarınız ve mesajlarınız doğrultusunda kendimizi geliştirerek ilerlemektir.

Kaliteden ve profesyonel alt yapısından ödün vermeyen Merkez Hurda şirketimiz ile her zaman yanınızdayız. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Merkez Hurda firması olarak, yılların verdiği tecrübe ve deneyimli elemanlarımız ile kaliteli ve garantili hizmet sunmaktayız. Sizlerin güveni ve memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Müşteri memnuniyeti politikası ile çıktığımız bu yolda bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Merkez Hurda firması adına kurmuş olduğumuz web sitemiz ile tüm olumlu ve olumsuz eleştiri ve isteklere açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

Kaliteyi ve hizmeti ayağınıza getiren Merkez Hurda firması, dilediğiniz gün ve saatte hizmetinizdedir. Geri dönüşümün, kalitenin ve hizmetin tek adresi, Merkez Hurda'dır.

Merkez Hurda
Merkez Hurda Çevrimiçi