Merkez Hurdacı

Merkez Hurdacı

Merkez Hurdacı

İstanbul Merkez’de eviniz ya da iş yerinizde biriken hurdaların elinizden çıkartılması için geri dönüşüm projemize katkıda bulunabilirsiniz. Merkez hurda olarak, elinizdeki eski metal hurdaları alıyor, onların geri dönüşüme kazandırılmasını sağlıyoruz. Merkez hurdacı için bizimle iletişime geçin, adresinize gelerek hurdaların alım ve satım işlemini yapalım. Biz doğaya katkı sağlayalım, siz de anında kazanç sağlayın. 

Alım Yapılan Hurda Çeşitleri 

Birçok metal türünün alımını yaptığımız Merkez hurdacı, doğada yok olması 100 ile 1000 yıl süren metallerin toprağa karışmasına engel olarak, doğaya büyük bir katkı sağlama projesi yürütmektedir. Alım yapılan hurda çeşitleri, kullanım alanlarına göre ayrıştırılarak tekrar tüketim için kullanım olanağı oluşturulacaktır. İstanbul’un birçok alanında hizmette olan Merkez hurda; 

  • Akü hurdası
  • Alüminyum hurdası 
  • Bakır hurdası
  • Demir hurdası 
  • Elektronik ve teknolojik hurdalar 
  • Kablo hurdası 
  • Motor ve makine parçaları hurdası 

Ve benzeri metal türlerinin alım satım işlemleri için bize başvuru yapabilir, kısa zamanda adresinize gelerek depolarınızın ya da kullanmadığınız malzemelerin alanını boşaltmamıza yardımcı olabilirsiniz. 

Doğaya Katkı Projesi 

Geri dönüşüm alanında doğaya katkı projesiyle, toprağa ve denizlere zarar veren bu maddelerin tüketiciyle tekrar buluşmasını sağlıyoruz. Elektronik ve makine gibi aletlerin çok kısa zamanda elden çıkartıldığı bu dönemde, onların çöplerle doğaya geri dönmesini değil, bizimle paylaşarak tüketime geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Yeşil ve dengeli bir doğa için Merkez hurdacı ile iletişim kurarak, doğanının ömrünü uzatabilirsiniz. 

Çinko, alüminyum gibi metallerin doğada kaybolma süresi 100 yılı aşkındır. Bu durum ekolojik dengenin bozulmasına, toprağın ve canlıların zarar görmesine en etken zararlardan biri olmuştur. Doğaya katkı başlığı altında, hem anında nakit olarak para kazanabilir hem de gelecek nesillere güzel bir doğal alan bırakabilirsiniz.

Merkez Hurda İle % 100 Dönüşüm

Bize ulaşarak, güvenilir alım satın hizmetimizin devamında metallerin geri dönüşüme kazandırılacağına da emin olabilirsiniz. Değerli olan metaller, bugün yapımı onlarca makine ve işlemden geçirilerek elde edilmektedir. Bu işlemin süreğenliği her geçen gün daha da fazlalaşmakta, toprağa daha fazla zararlı madde gönderilmektedir. Merkez Hurdacı olarak % 100 dönüşüm için her zaman yanınızdayız.  


Merkez Hurdacı, Merkez Hurdacı Bölgesinde uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Merkez Hurdacı Bölgesinde Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Hurdacı Merkez Hurdacı 0 (538) 344 69 03 – Hemen bize ulaşın.

HURDACI SİTESİ, MERKEZ HURDACILIK tam zamanında teslimat, Hurda ödemelerini yerinde ve zamanında müşteri memnuniyeti konusunda lider olmuştur. Hurda Merkez Hurdacı
MERKEZ HURDA’nın ana prensibi tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır.

Hurdacı Sitesi Faaliyet Konusu, MERKEZ HURDACI, Hurda Alım Satım.

Hurdacı Sitesi, Hurda alımlarımızda en yüksek Hurda fiyatlarını siz Değerli müşterilerimize sunuyoruz. İmalat atığı hurdalardan, fabrikalarınıza firmamız tarafından bedelsiz olarak bırakacağımız hurda konteyner ile temiz, firesiz ve güzel görünüme sahip geri dönüşüm toplama alanı oluşturulması için gerekli hurda hizmetleri de vermekteyiz.

Merkez Hurdacı Firmaları
HURDACI SİTESİ, MERKEZ HURDACILIK Geri Dönüşüm Sanayi olarak her zaman kalite anlayışımızı ve güvencemizi bir kademe daha arttırmayı hedeflemekteyiz.


Merkez Hurda
Merkez Hurda Çevrimiçi