Gülbağ Hurdacı

Gülbağ Hurdacı

Gülbağ Hurdacı

Evinizde ya da iş yerinizde kullanmadığınız eşyalarınızı çöpe atmadan önce onları nasıl geri dönüştürebileceğinizi düşündünüz mü? Gülbağ hurdacı, sizlere kullanmadığınız eşyalarınızdan kazanç sağlamanıza olanak verirken, aynı zamanda doğa için büyük bir geri dönüşüm projesine adım atmanızı sağlıyor. Metal, demir, krom ve çinko da dahil olmak üzere doğada yok olması neredeyse 1000 yılı aşan eşyalarınızı bizimle iletişim kurarak, geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

Geri Dönüşüme Kazandırabileceğiniz Hurda Çeşitleri 

Akü hurdasından, motor ve makine hurdalarına kadar birçok metal türünün geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayan firmamız, hurda alımlarını adresinizden yaparak anında nakit ödeme ile kazanç sağlamanıza olanak vermektedir. Hizmet alanımız Gülbağ hurdacı olarak İstanbul’un ilçelerine kadar geniş bir alanda yapılmakta, bizimle iletişim kurduğunuz takdirde adresinize gelinmektedir. 

  • Demir Hurdası
  • Elektronik Hurdası 
  • Kablo Hurdası 
  • Bakır Ve Alüminyum Hurdası 
  • Bilgisayar Hurdası 
  • Kurşun Hurdası 
  • Pvc ve makine hurdası 

Ve benzeri birçok metan ürünün elinizden çıkartılması için bizimle iletişime geçebilir, geri dönüşüm alanına büyük bir katkıda bulunabilirsiniz. 

Hurda Alım Satım Hizmetimiz

Bir telefon uzağınızda olan firmamız, geri dönüşüm alanında birçok çeşit metal türünün alım ve satımını yapmaktadır. Değerinde satım yapacağınız hurdalar, profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte toplanacak, dönüşüm merkezimize getirilecek ve ayrıştırılarak kısa zamanda tüketime geri kazandırılacaktır. Elden nakit olarak alacağınız ücretiniz, günlük metal kuruna göre size verilerek hakkınızın karşılığı neyse o şekilde çalışılacaktır. 

Güvenilir ve kaliteli hizmetin merkezi olan Merkez Hurda, doğaya ve size kar getirecek hizmetleriyle kısa zamanda depolarınızı boşaltmanızı sağlayacaktır. Bizimle iletişime geçerek, doğaya büyük bir katkıda bulunabilirsiniz. 

Geri Dönüşüm Projemiz 

Doğada kaybolması 100 ile 1000 yıl arasında olan zararlı etken maddelerin geri dönüşüme kazandırılması için Gülbağ hurdacı olarak, İstanbul’un her yerinde metal türlerinin toplanmasını sağlıyoruz. Bu projeyle yola çıktığımız andan itibaren milyonlarca ton hurdanın doğaya karışmasını engelledik ve engellemek isteyen müşterilerimize yardımcı olduk. Bizimle iletişim kurarak, doğaya ve hayata bir katkı sağlayabilir ekolojik dengenin bozulmaması için bir adım da siz atabilirsiniz. Geri dönüşüm projemize destek olmayı unutmayın.


Gülbağ Hurdacı, Gülbağ Hurdacı Bölgesinde uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Gülbağ Hurdacı Bölgesinde Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Hurdacı Gülbağ Hurdacı – Hemen bize ulaşın.

HURDACI SİTESİ, MERKEZ HURDACILIK tam zamanında teslimat, Hurda ödemelerini yerinde ve zamanında müşteri memnuniyeti konusunda lider olmuştur. Hurda Gülbağ Hurdacı
MERKEZ HURDA’nın ana prensibi tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır.

Hurdacı Sitesi Faaliyet Konusu, MERKEZ HURDACI, Hurda Alım Satım.

Hurdacı Sitesi, Hurda alımlarımızda en yüksek Hurda fiyatlarını siz Değerli müşterilerimize sunuyoruz. İmalat atığı hurdalardan, fabrikalarınıza firmamız tarafından bedelsiz olarak bırakacağımız hurda konteyner ile temiz, firesiz ve güzel görünüme sahip geri dönüşüm toplama alanı oluşturulması için gerekli hurda hizmetleri de vermekteyiz.

Gülbağ Hurdacı Firmaları
HURDACI SİTESİ, MERKEZ HURDACILIK Geri Dönüşüm Sanayi olarak her zaman kalite anlayışımızı ve güvencemizi bir kademe daha arttırmayı hedeflemekteyiz.


Merkez Hurda
Merkez Hurda Çevrimiçi