Fulya Hurdacı

Fulya Hurdacı

Fulya Hurdacı

 

Hurda sektörü günümüzde oldukça fazla gelişti. Artık hurdalar sadece satıp karşılığında para aldığımız malzemeler değil, aynı zamanda geri dönüştürülebilir malzemeler. Toplanan her hurda, çeşidine göre farklı bir işlem gerektirir. Örneğin akü hurdası ile bilgisayar hurdasının geçeceği işlem türleri birbirinden oldukça farklıdır. Bu noktada devreye profesyonel hurda firmaları girer. Fulya Hurda hem İstanbul Hurdacı dendiğinde hem de Fulya hurdacı dendiğinde akılda canlanan tek köklü isimdir. Fulya Hurda her şeyden önce güvenilirdir. Paranızı size anında nakit olarak teslim eder. Başınız ağrımaz.

Geri Dönüşüm Sektörünün Parlayan Yıldızı!

Fulya Hurda, geri dönüşüm ve hurdacılık sektörünün parlayan yıldızıdır. Gerek kaliteli hizmeti gerek güvenilirliği, doğaya olan katkısı onu hem diğer firmalara göre öne taşıyan maddeler olmuştur. Fulya Hurda her konuda farkını ortaya koyar. Fulya hurdacı sektörünün de başarılı ismidir. Hurdacılığın en önemli amaçlarından birisi de katı atıkların azalmasıdır. Katı atıklar azaldıkça çevremiz ve dünyamız da büyük bir felaketten kurtulur. Çevre kirliliğinin önüne geçilir. Atılar geri dönüşüm ile tekrar kullanılır hale gelir. Tekrar tekrar kaynaklarımız kullanılmak zorunda kalınmaz. Fulya Hurda, hurdalarınızı evinize, iş yerinize kadar gelip anında teslim alır.

Sarı Hurda Nedir?

Sarı hurda, malzemesinde pirinç ve karışımlarının bulunduğu hurda çeşididir. Elinizde bu tür hurdalarınız var ise Fulya Hurda ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bir diğer çok rağbet gören hurda türü ise makine hurdalarıdır. Özellikle fabrikalardan bu tür hurdalar çokça çıkar. Fulya Hurda, bu eski makinelerinizi sadece almakla kalmaz, yerinden söküm işlemini de teknik ekibi ile gerçekleştirir. Siz yorulmazsınız, her şeyi profesyonel ekip bir çırpıda halleder. Üstelik Fulya Hurda’nın Türkiye’nin hemen hemen her yerinden aldığı ikinci el makine deposu mevcuttur. Dileyen müşteriler bu depoyu ziyaret etme ayrıcalığına da sahiptir. Burada işinize yarayabilecek olan makineler oldukça uygun fiyatlara size satılabilir. Fulya Hurda, kurşun hurdaları için de diğer firmalara kıyasla en yüksek ederindeki fiyatı verir. Hem siz kazanırsınız hem de doğa kazanır. Çocuklarımıza yaşanabilir bir Dünya bırakalım.


Fulya Hurdacı, Fulya Hurdacı Bölgesinde uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Fulya Hurdacı Bölgesinde Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Hurdacı Fulya Hurdacı 0 (538) 344 69 03 – Hemen bize ulaşın.

HURDACI SİTESİ, MERKEZ HURDACILIK tam zamanında teslimat, Hurda ödemelerini yerinde ve zamanında müşteri memnuniyeti konusunda lider olmuştur. Hurda Fulya Hurdacı
MERKEZ HURDA’nın ana prensibi tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır.

Hurdacı Sitesi Faaliyet Konusu, MERKEZ HURDACI, Hurda Alım Satım.

Hurdacı Sitesi, Hurda alımlarımızda en yüksek Hurda fiyatlarını siz Değerli müşterilerimize sunuyoruz. İmalat atığı hurdalardan, fabrikalarınıza firmamız tarafından bedelsiz olarak bırakacağımız hurda konteyner ile temiz, firesiz ve güzel görünüme sahip geri dönüşüm toplama alanı oluşturulması için gerekli hurda hizmetleri de vermekteyiz.

Fulya Hurdacı Firmaları
HURDACI SİTESİ, MERKEZ HURDACILIK Geri Dönüşüm Sanayi olarak her zaman kalite anlayışımızı ve güvencemizi bir kademe daha arttırmayı hedeflemekteyiz.


Merkez Hurda
Merkez Hurda Çevrimiçi